Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Nakup Zbornika prispevkov 17. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev

ZRS nudi možnost nakupa Zbornika 17. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev na 130 straneh.

Cena: 30,00 € + DDV

Program 17. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev:

• Predstavitev Enotnega kreditnega registra - projekt Banke Slovenije, mag. Janez Fabijan, Banka Slovenije
    • Aktualni problemi na področju DDPO, Barbara Guzina, Guzina Kavšek svetovanje d.o.o.
    • Računovodska in davčna obravnava sprememb računovodskih usmeritev in popravkov bistvene napake iz preteklih let, Marija Tomc Muc, Biro Bonus d.o.o.
    • Dokumentacija, ki jo potrebuje delodajalec ob obisku delovnega inšpektorja in najpogosteje ugotovljene pomanjkljivosti, Helena Polič Kosi, odvetnica
    • Kako unovčevati terjatve, da ne bo treba vračati v stečajno maso? (primeri iz prakse), Primož Raktelj, MBA, Raktelj d.o.o.
    • Finančni controling kot dodana vrednost za stranko, dr. Jožko Peterlin, Smartfin d.o.o.
    • Problematika pri pridobivanju ID številke za namene DDV, mag. Damijan Špes, Davčna hiša Bilans d.o.o.
    • Napake pri davčnih pregledih, ki jih delajo računovodje,  Aleš Budja, Davčno in pravno svetovanje Budja, Aleš Budja s.p.
    • Predavanje diamantnega sponzorja: Pomen sodelovanja računovodij in banke pri realizaciji poslovnih načrtov stranke, Nataša Colnar, NLB d.d.
    • Davčne posledice globalizacije trga,  Petra Mlakar, Modri nasvet d.o.o.
    • Retorika v poslovnem svetu,  Boštjan Romih, radijski in televizijski voditelj in predavatelj, Šola Povej naGlas

Informacije in naročila:

ga. Tanja Malič