Zbornica računovodskih servisov

Vabljeni na delavnico Notranja komunikacija,

ponedeljek, 12. 9. 2016, 9:00 - 12:30,

GZS, dvorana A, Ljubljana

Po odličnih odzivih na junijski seminar Tehnike sproščanja za zmanjšanje stresa (predavateljica Sanela Banović je s strani udeležencev prejela oceno 4,95) bo potekalo nadaljevanje v obliki delavnice v septembru.

Namen:
    Glavni namen delavnice je na preprost način izobraziti udeležence o pomenu emocionalnega načina življenja ter strokovno obrazložiti pomen notranje in zunanje komunikacije.

Vsebina:
    Udeleženci bodo pridobili znanje in razlago:

• o različnih tipih možganov in zakaj je dobro trenirati ter na dober način uporabljati verbalno in neverbalno komunikacijo v odnosih
    • o različnih tehnikah sproščanja doma in na delovnem mestu;
    • o pomenu prehrane in povezavi tipa hrane z aktivacijo določenih kreativnih sfer v možganih.
    • kako vpliva notranja in zunanja komunikacija na razvoj naših možganov ter na splošno na naše socialno-kognitivne sposobnosti
    • kaj pomeni naučena komunikacija v otroštvu oz. do 21. leta starosti, ko je aktiven proces razvoja možganov;
    • kako telo fiziološko odreagira na vse podzavestne motnje notranje komunikacije
    • kaj pomeni vertikalni in horizontalni prenos toksične misli ter kakšna je razlika med delovno obveznostjo in mobingom.
    • o psihološki kleti na enostaven način in kaj pomeni 21 dni za spremembo načina razmišljanja.

Poleg tega bo odgovorjeno na vprašanja:

• Kako prepoznati znake obremenitve in depresije ter kdaj ukrepati?
    • Zakaj je pomembno poslušati, a ne slišati, ne samo samega sebe, temveč tudi svojo okolico?
    • Kaj pomeni danes digitalna demenca in socialna depersonalizacija?

Dobrodošla so tudi vprašanja udeležencev in interakcija tekom delavnice.

Predavateljica: Sanela Banović, dr.med.
    je diplomirala na Medicinski fakulteti v Sarajevu (Univerza v Sarajevu), od leta 2011 je zaposlena na Univerzitetnem kliničnem centru v Ljubljani na Kliničnem oddelku za gastroenterologijo. Redno se dodatno izobražuje in usposablja s področja psihologije in psihoterapije, med drugim je opravila večmesečni dopolnilni študij v ZDA, Nemčiji in Švici.

3. podelitev Mavričnega pokala zdravja

Po delavnici sledi 3. podelitev Mavričnega pokala zdravja, kjer bomo nagradili primere dobre prakse pri promociji zdravja na delovnem mestu in jih predstavili širši javnosti. Več o podelitvi tukaj.

Obvezna prijava preko spletnega obrazca na dnu strani.
    Udeležba je brezplačna!

Prijazno vabljeni!

Zbornica računovodskih servisov (vodja projekta)
    Zbornica poslovno storitvenih dejavnosti