Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Še 4 dni lahko izkoristite ugodnost za člane ZRS: Avtomatizirano e-bančno poslovanje, optimizirano za računovodske servise (Hal E-Bank/B2B)

Avtomatizirano e-bančno poslovanje, optimizirano za računovodske servise omogoča avtomatizirano osveževanje prometa in izpiskov ter izvoz iz elektronske banke Hal E-Bank v informacijski sistem podjetja ERP. Vsaka sprememba prometa v banki se avtomatizirano prenese v informacijski sistem podjetja, kar omogoča ažurnost in enostavnost pregleda sredstev pri uporabniku. Z avtomatiziranim osveževanjem in izvozom izpiskov je zmanjšana možnost napak in vam omogoča hitrejše poslovanje.

Za vas smo pripravili izjemno ugodno ponudbo, ki je za vas na voljo že od 750 EUR (polna cena je 4.310 EUR).

Veljavnost ekskluzivne ponudbe rešitve Hal E-Bank/B2B za računovodske servise je do petka, 30. 6. 2017, in velja samo za člane Zbornice računovodskih servisov.

Več informacij in cenik tukaj.

Za ponudbo pišite na b2b@halcom.si