Zbornica računovodskih servisov

Za večjo zaposlenost generacije 55 plus

bo v sredo, 27. marca 2019, od 9. do 14. ure,
    GZS, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A

Na konferenci bomo osvetlili ukrepe za povečanje stopnje delovne aktivnosti starejših v Sloveniji. Hkrati bomo izpostavili ključne elemente, ki omogočajo ohranjanje zaposlitev starejših in oblikovanje delovnih mest v skladu z njihovimi potrebami. Prikazane bodo tudi uporabne rešitve za podjetja ter predstavljeni primeri dobrih praks.

Konferenca je namenjena vodstvom gospodarskih družb, kadrovskim službam in organizatorjem dela, predstavnikom varnosti pri delu in medicine dela ter predstavnikom strokovnih služb javnega sektorja, ki pokrivajo področje starejših zaposlenih.

Vljudno vabljeni.

mag. Aleksandra Gradišnik,
    vodja projekta 55+, direktorica GZS
    Koroške gospodarske zbornice

Boštjan Gorjup,
    predsednik GZS

Dogodek je brezplačen. Prijava na dogodek pa je obvezna.

ODJAVA: Brezplačne odjave sprejemamo preko elektronske pošte na naslov kaja.konda@gzs.si najkasneje do torka, 26. marca 2019, do 12:00 ure. Za odjave po navedenem datumu ali v primeru neudeležbe na dogodku zaračunamo 10,00 EUR + DDV / udeleženca režijskih stroškov.