Slovenski podjetniški sklad (v nadaljevanju: SPS) je danes, 5. 4. 2019, v Ur. L. RS št. 22/2019 in na svoji spletni strani, objavil tri nove javne pozive, ki se nanašajo na digitalizacijo. Podjetja bodo v okviru vavčerjev za digitalizacijo lahko pridobila Vavčer za pripravo digitalne strategije, Vavčer za digitalni marketing in Vavčer za dvig digitalnih kompetenc.
Na spletni strani SPS je bilo do danes objavljenih šest (6) - vavčerskih pozivov in sicer:
V pripravi so tudi že naslednji vavčerji z ostalimi različnimi vsebinami (vavčerji za prototipiranje, vavčerji za prenos lastništva, vavčerji za krožno/zeleno gospodarstvo), katere bo SPS objavljal postopoma v letu 2019.
MSP lahko preko vavčerjev hitro in enostavno pridobijo nepovratna sredstva v višini 60 % upravičenih stroškov za različne vsebine oz. od min. 500 EUR do največ 9.999 EUR za posamezni vavčer. Skupna višina vavčerjev, ki jih lahko podjetje koristi je 30.000 EUR/letno. Rokov za prijave ni, obravnava vlog oddanih na javne pozive je HITRA!
Javni pozivi so dostopni na spletni strani SPS >>