Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Dnevi računovodij (Zveza RFR)

Zaradi situacije z novim koronavirusom se je Zveza računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije odločila, da Dneve računovodij odpove.

Organizatorji so razmišljali tudi o alternativnih datumih, a se bojijo zdaj vse skupaj prestavljati v čas, ko se razmere še ne bodo uredile. Tudi narava računovodskega poklica in celotna napovedana gospodarska (ne)rast nas silita v to, da smo pri našem početju preudarni. Predstavljajo si, da bomo morali v naslednjih mesecih veliko postoriti in bomo imeli številne druge težave in skrbi.

Zaradi tega so se s težkim srcem odločili, da letošnji dogodek odpovejo.

Če ste rezervirali bivanje v času predvidenega dogodka, vas obveščajo, da stornacijo rezervacije uredite sami. Svetujemo vam, da to čim prej sporočite v hotel, v katerem imate potrjeno rezervacijo. Iz hotela so jim že pred časom zagotovili, da bodo vrnili stroške rezervacije prenočitve.