Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: VŠR konferenca: Vloga analize v revizijskih pregledih poslovanja

Visoka šola za računovodstvo in finance vabi na 6.  konferenco o analizi poslovanja s tematskim naslovom VLOGA ANALIZE V REVIZIJSKIH PREGLEDIH POSLOVANJA, ki bo v četrtek, 18. junija 2020 ob 9. uri.

V računovodskih servisih se vse pogosteje srečujete z zunanjimi in notranjimi revizijami pri naročnikih. Z revizorjem pogosto sodelujete celo več kot vaš naročnik. Verjetno se tudi vi zaznali, da se naročniki revizorja bojijo. Razlog pa je navadno v tem, da ne razumejo ciljev revizije in postopkov dela.

“ Z letošnjo konferenco želimo naročnikom približati revizijske postopke. Revizorje pa želimo pozvati, da razmislijo o svojih analitičnih postopkih, ki jih opravljajo, ko se pripravljajo na revizijo,” poudarja dekanja šole mag. Darinka Kamenšek.

Dobro je, da računovodje poznajo delo revizorja in postopke dela, saj lahko na ta način bolje komunicirajo med naročnikom in revizorjem.  Delo poteka hitreje in je zagotovo manj stresno.

Člani Zbornice računovodskih servisov imate priznan 10% popust za udeležbo na konferenci.

Več informacij in prijava >>