Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: SDP: Objavljen Javni razpis za sofinanciranje izvajanja neformalnih izobraževanj za odrasle stare 55 let ali več

Objavljen je Javni razpis za sofinanciranje izvajanja neformalnih izobraževanj za odrasle stare 55 let ali več na področju digitalnih kompetenc za leto 2022.

V petek, 20. maja, je bil v Uradnem listu objavljen Javni razpis za sofinanciranje izvajanja neformalnih izobraževanj za odrasle stare 55 let ali več na področju digitalnih kompetenc za leto 2022.
    Slovenski regionalni razvojni sklad bo razpisno dokumentacijo za omenjeni razpis v aplikaciji e-Rsklad objavil tekom dneva.
    Potencialnim prijaviteljem svetujemo, da se v aplikacijo predhodno prijavijo (preko povezave https://www.r-sklad.si/). V tej aplikaciji bodo na voljo tudi vprašanja in odgovori v zvezi s predmetnim javnim razpisom.

Prvi rok za oddajo vloge je 10. junij 2022.

Vir: Služba Vlade Republike Slovenije za digitalno preobrazbo >>