Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: ZRS: Priprave in izpit za pridobitev naziva »Strokovni vodja računovodskega servisa«

PRIPRAVE NA IZPIT

Na Zbornici računovodskih servisov izvajamo v terminu 11. 11.–20. 11. 2022 učinkovite priprave na izpit s pomočjo učne aplikacije Jollydeck.
    Priprave obsegajo 200 strokovnih vprašanj. Učenje z moderno učno aplikacijo predstavlja odlično pripravo na izpit za Strokovnega vodjo računovodskega servisa, saj vam mogoča, da utrdite znanje o računovodstvu, davkih, pravnih vidikih gospodarskega in finančnega poslovanja ter organizaciji in vodenju računovodskega servisa.

Cena uporabe aplikacije Jollydeck : 65,00 EUR + DDV.
    Več informacij o učnih pripravah in prijavnica sta na voljo TUKAJ >>
    Prijavite se lahko le na priprave na izpit.

IZPITNI ROK
    Zadnji letošnji izpitni rok po programu Strokovni vodja računovodskega servisa bo potekal v ponedeljek, 21. 11. 2022.

ZRS kandidatu, ki uspešno opravi izpit, izda certifikat, s katerim mu podeli naziv »Strokovni vodja računovodskega servisa«.
    Od leta 2013 je ZRS podelila že 84 certifikatov!

Cena izpita: 195,00 EUR + DDV
    Več informacij o izpitu in prijavnica sta na voljo TUKAJ >>

PRIJAVE ZBIRAMO do srede, 9. 11. 2022.