Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: PGZ: Davčni obračun in letno poročilo za leto 2022, 26. 1. 2023

Pomurska gospodarska zbornica organizira v sodelovanju z Zbornico računovodskih servisov strokovni seminar

DAVČNI OBRAČUN IN LETNO POROČILO ZA LETO 2022

26. januarja 2023, od 9.00 do 13.30 ure v dvorani PGZ, Lendavska 5a/IV, v Murski Soboti.

VABILO IN PROGRAM

Seminar je namenjen računovodskim servisom in računovodjem, ki pripravljajo letna poročila in davčne obračune za pravne osebe in fizične osebe, ki opravljajo dejavnost.

Na seminarju bomo osvežili izhodišča za pripravo letnega poročila majhnih gospodarskih družb in samostojnih podjetnikov, osrednji del seminarja pa namenjen podrobnejšemu pregledu pravil za pripravo davčnega obračuna davka od dohodkov pravnih oseb.

Strokovna izvajalka seminarja:

Mag. Barbara Guzina je samostojna davčna svetovalka. Izkušnje je pridobila tudi kot direktorica oddelka za davčno svetovanje in davčna svetovalka pri mednarodni revizijski in svetovalni družbi Deloitte in v tujini.

Kotizacija:

• člani PGZ/GZS: 108,00 € + DDV (zgodnja prijava 88,29 € + DDV)
    • ostali: 166,60 € + DDV (zgodnja prijava 138,70 € + DDV)

Do vključno 12.1.2023 se prizna 20 % popusta na zgodnje prijave!

Cena zajema udeležbo na seminarju, gradivo in postrežbo z napitki med odmorom.

Prijave:

Prijave sprejemamo do 24. 1. 2023 oz. do zapolnitve mest.

Število mest je zaradi razpoložljivosti dvorane in upoštevanja pogojev omejeno na 25 oseb.

E – PRIJAVA

Kotizacijo nakažite ob izvedeni prijavi na poslovni račun Pomurske gospodarske zbornice odprt pri Novi Ljubljanski banki d.d. IBAN ŠT.: SI56 023400257133318.

VABLJENI!