Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: GZS: Kratka anketa o zadovoljstvu z ukrepi za reševanje energetske krize

Spoštovane članice, spoštovani člani,

Vse od začetka energetske krize se na Gospodarski zbornici Slovenije zavzemamo za oblikovanje takšnih ukrepov, ki bi podjetjem čim bolj koristili, ublažili trenutne zahtevne razmere ter bili hkrati ti enostavni za uporabo.

Zakon, ki ga je za naslavljanje energetske krize v podjetjih v letošnjem sprejela vlada, po naši oceni ne bo prinesel želenega učinka. Glede na to, da pri zakonodajalcu ni pravega posluha in razumevanja za dejanske razmere in težave, s katerimi se gospodarstvo sooča, mu želimo predstaviti dejansko sliko. Zato potrebujemo vašo pomoč in vas prosimo, da izpolnite kratek vprašalnik, s katerim želimo pridobiti realne podatke, v kolikšni meri podjetja koristite pomoči oz. zakaj se zanjo ne odločate in kateri bi bili tisti ukrepi, ki bi jih najbolj  nujno potrebovali.

Vaši podatki bodo anonimizirani.

Povezava do ANKETE >>

V naprej se vam zahvaljujemo za vaše sodelovanje do torka, 14. 3. 2023 do 12. ure.

GZS