Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Bonitetni certifikat Excellent SME Slovenia

Bonitetni certifikat Excellent SME Slovenia Ugodnost za člane ZRS (20 % popust v maju 2023)

Z VAMI ŽE VEČ KOT 26 LET

Ugodnost za člane ZRS:

Bonitetni certifikat Excellent SME Slovenia

Spoštovani,

Gospodarska zbornica Slovenije odličnim srednjim in malim podjetjem nudi znak odličnosti Excellent SME, ki je dokaz zaupanja vrednega poslovanja in s pomočjo spletne tehnologije SafeSigned™ zmanjšuje tveganje zlorabe identitete na spletu.

Certifikat Excellent SME Slovenia imajo lahko samo najboljša podjetja. Potencialni imetnik certifikata mora namreč izpolnjevati najzahtevnejše finančne in poslovne kriterije, ki jih je postavila po svoji metodologiji skupina Coface in veljajo tako v Sloveniji kot v ostalih sedemdesetih državah, v katerih je Coface prisoten.

Podjetja želijo zaupanja vredne partnerje, s katerimi lahko zanesljivo in varno poslujejo.

Certifikat Excellent SME Slovenija omogoča učinkovit pogled v poslovanje podjetij. Izda se na povabilo GZS in se lahko na osnovi preveritev vseh kriterijev vsako leto obnavlja.

Potencialni kandidati so mikro, majhna in srednje velika podjetja, ki imajo po prvem bonitetnem izboru skupine Coface, bonitetno oceno 6 ali več in najmanj 25 tisoč evrov prometa ter vsaj 1 zaposlenega. Certifikat je prisoten tudi v Bolgariji, Črni gori, Madžarski, Makedoniji, Romuniji in Srbiji.

Več o certifikatu: excellent-sme.gzs.si

Ne zamudite!

V maju 2023 članom ZRS nudimo 20 % popust na redno ceno 297,00 + DDV.

Akcija traja do 15. 6. 2023.

Preverite, če se tudi vi lahko uvrstite med najuspešnejša slovenska podjetja.

Pošljite povpraševanje na kaja.konda@gzs.si.

Bonitetni certifikat Excellent SEM Slovenia

Lep pozdrav,