Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Kaj FRP pomeni v praksi? - brezplačni AccountingBox webinar

FRP - Finančna razkritja poslovanja je eden pomembnejših projektov ZRS, ki napoveduje digitalno transformacijo procesov.
    Uporaba standarda FRP (Finančna razkritja poslovanja) odpira vrata do hitro odobrenih kreditov, saj z uporabo enotnih obrazcev in datotek olajša komunikacijo med vsemi deležniki (podjetji, računovodjami in bankami).

Kaj pa FRP pomeni v praksi? Kakšne koristi prinaša in kako deluje?

AccountingBox  je poleti 2023 izvedel integracijo ERP z Bizbox platformo za prenos FRP podatkov.

Pridružite se brezplačnemu AccountingBox spletnem seminarju v sredo, 13. 9. ob 13. uri preko ZOOM

Pripravili smo ga v sodelovanju AccountingBox  z GZS - Zbornico računovodskih servisov.
    Pri izvedbi se bo pridružil g. Tomaž Okorn iz podjetja Sova, d.o.o. in nekdanji član Upravnega odbora ZRS.
    Zanimivo in koristno bo!

Zagotovite si mesto >>