Zbornica računovodskih servisov

e-seminar ZRS: Učinkovita uporaba LinkedIn
    v četrtek, 14. decembra 2023, od 9.00 do 12.20 ure

na platformi ZOOM

Dogodek organizira podjetje Actuado d.o.o., ki je digitalna marketinška agencija, ki s storitvami vhodnega marketinga in prodaje naročnikom omogoča doseganje poslovnih ciljev. So edini Hubspot Platinum Solutions Partner v Sloveniji.

Vsebina predavanja:

spremembe v komuniciranju v zadnjih letih,

pomen komuniciranja prek LinkedIn ter povezava z drugimi komunikacijskimi kanali,

- predstavitev dobrih praks s področja računovodstva in financ,

- funkcionalnosti LinkedIn: profil, stran, skupine,

zakonitosti pisanja za splet in priprava vsebin za različne ciljne javnosti.

Cilj:
    Pridobiti kompetence za učinkovito komuniciranje prek družbenih omrežij.

Gradivo: slušatelji prejmejo PDF predstavitve

Prostorske in tehnične zahteve: slušatelji morajo imeti na voljo svoj računalnik, slušalke ter dostop do interneta. Zelo priporočljiva je tudi videokamera, ni pa obvezna.

Datum in trajanje: četrtek, 14. 12. 2023, 9.00 - 12.20 (4 šolske ure z vmesnim odmorom)

ZOOM: povezavo prejmete po e-pošti en delovni dan pred dogodkom

Predavateljica:
    Jasna Suhadolc, direktorica Actuada in izkušena strokovnjakinja s področja digitalnega komuniciranja z več kot 20-letnimi izkušnjami. Jasna je avtorica knjige Nove priložnosti e-komuniciranja, pogosto vabljena predavateljica na konferencah, članica strokovnih žirij ter mentorica v različnih združenjih.

Kotizacija:

- člani GZS: 108,00 € + DDV (zgodnja prijava 90,00 € + DDV)

- ostali: 153,00 € + DDV (zgodnja prijava 126,00 € + DDV)

Izkoristite ugodnost in se prijavite do vključno ponedeljka 11. 12. 2022 do 10. ure, ko se prizna 20 % popust za zgodnjo prijavo.

Prijave in odjave: sprejemamo do torka, 12. 12. 2023 do 8. ure zjutraj oz. do zapolnitve mest.

Prijavite se lahko:

preko spletnega obrazca na dnu strani

- s sporočilom na zrs@gzs.si, kamor sporočite svoje ime in priimek, podjetje, matično številko in kontaktne podatke

Rok za odjavo v pisni obliki:

- Pri odjavi v pisni obliki do vključno 10. 12. 2023 vam kotizacijo vrnemo v celoti oz. je ne zaračunamo.

- Pri odjavi v pisni obliki od 10. 12. do vključno 12. 12. 2023 vam zaračunamo administrativne stroške v višini 25 %. Gradiva v tem primeru ne pošljemo.

- Pri odjavah 1 dan pred seminarjem ali na dan izvedbe seminarja oz. ob neudeležbi brez predhodnega pisnega obvestila kotizacije ne vračamo oz. jo zaračunamo v celoti. Gradivo vam bomo v tem primeru poslali po pošti.

Pomembno za vpisane v Katalog certificiranih računovodskih servisov Slovenije in prejemnike Potrdila o opravljanju dejavnosti v skladu s Standardom izvajalcev računovodskih storitev: Po Pravilniku o priznavanju dodatnega izobraževanja se za udeležbo na seminarju priznata 2 točki.