Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Delavnica ZRS: Komunikacijske veščine za računovodje, 28.11.2023

Zbornica računovodskih servisov vabi na delavnico Komunikacijske veščine za računovodje, v torek, 28. novembra 2023, od 9.00 do 13.30 ure, V ŽIVO v dvorani C na GZS, Dimičeva 13, Ljubljana.

Namen delavnice:

Delavnica Komunikacijske veščine za računovodje je namenjena izvajalcem računovodskih storitev, tako vodjem računovodskih servisov, kot zaposlenim v računovodstvu. Je trening ozaveščanja komunikacijskih veščin za boljše in učinkovitejše sporazumevanje pri delu. Posebno pozornost bomo namenili prepoznavanju govorice telesa. Pri tem se je treba zavedati, da naše telo klepeta, tudi, ko smo popolnoma tiho. Predstavljena bo moč besed in misli. Delavnica za boljšo samopodobo, za več poguma in osebno rast bo obarvana s pogledom na vrednote današnjega časa, tradicionalno medicino in lingvistično programiranje v računovodskem okolju.

Vsebina delavnice:

1.      Orodje komunikacije

2.      Pregled in ozaveščanje komunikacije

3.      Neverbalna govorica telesa, okolja, dokumentacije in fraze

4.      Prvi vtis in dober stik

5.      Usmerjanje razgovora z naročniki »padalci«

6.      Iz reakcije v kreacijo

7.      Umetnost poslušanja

8.      Zavrnitev

9.      Komunikacija skozi bilanco stanja in izkaz poslovnega izida

10.  Da bi bili srečni …

Datum in trajanje:

torek, 28. 11. 2023 od 9.00 do 13.30 ure (5 šolskih ur z enim 30-minutnim odmorom)

Strokovna izvajalka:

Erika Kostanjšek, ima dolgoletne izkušnje na področju računovodenja. Svojo strokovno pot je začela kot računovodkinja v računovodskem servisu na Obrtni Zbornici. Od leta 1996 je direktorica in lastnica računovodskega servisa e3plus d.o.o. Svojo kariero je pred 10 leti nadgradila kot licenciran NLP coach mojster, se izobraževala po metodi De Bono za kreativno razmišljanje in raziskovala naturopatijo. Je soustanoviteljica Zavoda FIC center brezmejnih idej in prejemnica nagrade Naj podjetnica leta 2017. Sodelovala je na Kreativni konferenci in Naturopatski konferenci. Je članica upravnega odbora Zbornice računovodskih servisov in kot moderatorka že četrtič zapored vodila Kongres računovodij v Laškem.

Kotizacija:

člani ZRS: 108,00 € + DDV (zgodnja prijava 90,00 € + DDV)

člani GZS: 118,80 € + DDV (zgodnja prijava 99,00 € + DDV)

ostali: 151,20 € + DDV (zgodnja prijava 126,00 € + DDV)

Izkoristite ugodnost in se prijavite do vključno torka, 14. 11. 2022 do 12. ure, ko se prizna popust za zgodnjo prijavo.

Prijave in odjave:

Prijave sprejemamo do 24. 11. 2023 do 14. ure oz. do zapolnitve mest.

Prijavite se lahko:

s sporočilom na zrs@gzs.si, kamor sporočite svoje ime in priimek, podjetje, matično številko in kontaktne podatke

- preko spletnega obrazca na dnu strani

Rok za odjavo v pisni obliki:

Pri odjavi v pisni obliki do vključno 21. 11. 2023 vam kotizacijo vrnemo v celoti oz. je ne zaračunamo.

- Pri odjavi v pisni obliki od 22. 11. do vključno 24. 11. 2023 vam zaračunamo administrativne stroške v višini 25 %. Gradiva v tem primeru ne pošljemo.

- Pri odjavah 1 dan pred seminarjem ali na dan izvedbe seminarja oz. ob neudeležbi brez predhodnega pisnega obvestila kotizacije ne vračamo oz. jo zaračunamo v celoti. Gradivo vam bomo v tem primeru poslali po pošti.