Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: ZIT konferenca GoDigital 2023, 14.11.2023

ZIT in IKThm vabilo lanom

Se vidimo 14. novembra!

Ne zamudite edinstvenega poslovnega dogodka na področju digitalizacije v Sloveniji!

🚀 Konferenca GoDigital - Vaši podatki, vaša super moč!

🕗 14. november 2023, 9:00-15:30

👉 Brdo pri Kranju!

💥   Za člane IKThm je udeležba brezplačna.

V današnjem dinamičnem poslovnem okolju so pravi podatki ob pravem času nepogrešljivi za uspeh tako podjetij in organizacij kot celotnega gospodarstva. Brez njih ni niti inovacij niti razvoja. Prav to je razlog, da je znanje, kako učinkovito zbirati, analizirati in uporabljati podatke, ključnega pomena. To ni več zgolj izziv, temveč postaja nuja.

Podjetja, ki v tem vidijo priložnost in so pri tem uspešnejša, so korak pred tekmeci ter si tako le še krepijo svoj konkurenčni položaj.

Na konferenci GoDigital 2023 bomo gostili domače in tuje strokovnjake, ki bodo delili svoje znanje in izkušnje na tem ključnem področju. Pridružite se nam in spoznajte najnovejše smernice in trende v zbiranju, analiziranju ter uporabi podatkov za poslovni uspeh.

Poleg izjemnih predavanj vas čaka tudi navdihujoča okrogla miza, kjer bodo sogovorniki razpravljali o izkoriščanju moči podatkov in umetne inteligence za ustvarjanje poslovne vrednosti.

Z nami bodo:

• Matevž Frangež, državni sekretar, Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport

• dr. Aida Kamišalić Latifić, državna sekretarka, Ministrstvo za digitalno preobrazbo

• dr. Marko Grobelnik, raziskovalec s področja umetne inteligence, Institut Jožef Stefan

• izr. prof. dr. Dan Podjed, antropolog, ZRC SAZU

• Marta Kelvišar, lanskoletna dobitnica nagrade GoDigital in letošnja menedžerka leta, direktorica družbe Adria Dom d.o.o.

• Medeja Lončar, direktorica, Siemens d.o.o. Slovenija in predsednica Združenja Manager

Ponosno napovedujemo, da bomo tudi letos podelili prestižno nagrado GoDigital za najboljši digitalni projekt leta.

Na konferenci GoDigital bo tokrat prvič prisotna tudi delegacija avstrijskih podjetij v organizaciji ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana.

V kolikor iščete nove poslovne priložnosti onkraj meje, vas vabimo, da se udeležite konference in vnaprej organiziranih B2B sestankov s prisotnimi avstrijskimi podjetji:

Če bi se radi udeležili B2B sestankov, ki bodo potekali v okviru konference, nam interes sporočite na katja.novak@gzs.si

Bodite v koraku s časom in izkoristite vašo super moč!

Se vidimo 14. novembra 2023 na Brdu pri Kranju.

ZA ČLANE IKThm JE KONFERENCA BREZPLAČNA.

ORGANIZATORJI

Naložbo sofinancira Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Združenje za informatiko in telekomunikacije
    Gospodarska zbornica Slovenije
    Dimičeva 13, 1504 Ljubljana,