Zbornica računovodskih servisov

Ponudba za člane ZRS: Brezplačne storitve bizBox izmenjave eRačunov znotraj bizBox omrežja

Zbornica računovodskih servisov in ZZI d.o.o. sta v mesecu novembru 2023 izvedla brezplačni posvet: Ali ste pripravljeni na prihajajoči zakon o obveznih eRačunih za gospodarstvo?

V podjetju ZZI d.o.o. so zavezani k izpolnitvi obljube, zato vas obveščamo, da vsem članom ZRS ponujajo brezplačne storitve bizBox izmenjave eRačunov znotraj bizBox omrežja. Prav tako vam omogočajo brezplačno pošiljanje eRačunov proračunskim uporabnikom na UJP do 1. 6. 2024.

Postopek aktivacije brezplačnih storitev pošiljanja eRačunov preko bizBox je preprost:
    Član ZRS pošlje zahtevo za aktivacijo na prodaja@zzi.si in navede naslednje obvezne podatke:

• Naziv podjetja
    • Davčna številka
    • Izpolnjen registracijski obrazec, če računovodski servis še ni registriran na bizBox.eu -  https://bizbox.zzi.si/bizBox/views/login.xhtml
    • Naziv ponudnika in naziv rešitve računovodskega programa

Na podlagi prejetih podatkov in po potrebi registracijskega obrazca bodo aktivirali vaše podjetje za brezplačne storitve, kar pomeni, da boste lahko nemudoma začeli pošiljati eRačune vašim naročnikom.

Ponudnik ZZI vam je vedno na voljo za dodatna pojasnila in napotke preko spodnjih kontaktov:

bizBox Team
    ZZI d.o.o.