Zbornica računovodskih servisov

VŠR: Posvet strokovnjakov za obračun plač

Pridružite se nam 11. aprila na Posvetu strokovnjakov za obračun plač, na katerem bomo skupaj obravnavali najnovejša in najbolj aktualna področja v zvezi s spremembami s tega področja.

Zakaj je to srečanje drugačno?

Na posvetu bo Ksenija Prosen predstavila ključne spremembe pri obračunu plač, vendar bo ključen poudarek na izmenjavi mnenj in izkušenj.

Na šoli se zavedamo, da je premalo podajati zgolj znanje, temveč strmimo k iskanju skupnih rešitev, ki so takoj aplikativne v praksi. Zato je pomembno sodelovanje vas strokovnjakov, ki imate konkretna vprašanja in tudi odgovore neposredno iz prakse.

Kdaj: 11. april 2024 od 10:00 do 12:15 (3 ure)

Kje: Visoka šola za računovodstvo in finance, Stegne 21c, Ljubljana. Dogodek pa bo potekal tudi online.

Komu je srečanje namenjeno?

• Certificiranim strokovnjakom za obračun plač. (z udeležbo pridobite 3 ure prisotnosti, ki jih lahko uveljavljate pri podaljševanju veljavnosti certifikata skladno s Pravilnikom)
    • Vsem, ki jih zakonodaja s področja plač zanima

Več o vsebini in prijava >>

Vir: Visoka šola za računovodstvo >>