Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: FURS: Zakon o začasnih ukrepih v zvezi s sodnimi, upravnimi in drugimi javnopravnimi zadevami za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19) (ZZUSUDJZ)

V Uradnem listu RS, št. 36/2020, z dne 28. 3. 2020, je bil objavljen Zakon o začasnih ukrepih v zvezi s sodnimi, upravnimi in drugimi javnopravnimi zadevami za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19) (ZZUSUDJZ), ki je začel veljati 29. 3. 2020.

Ukrepi po tem zakonu tako veljajo od 29. 3. 2020 do prenehanja razlogov zanje, kar bo ugotovila Vlada Republike Slovenije s sklepom, ki bo objavljen v Uradnem listu RS, vendar najdlje do 1. julija 2020.

FURS je objavil spremenjen dokument, kjer so pojasnjeni bistveni ukrepi, ki se tičejo postopkov pri Finančni upravi Republike Slovenije.

Spremembe so označene z rdečo.