Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: 7. mednarodna E-KONFERENCA MSP

GZS Podjetniško trgovska zbornica organizira 7. mednarodno e-konferenco za mikro, mala in srednja podjetja, z naslovom "Podjetniki poglejte v prihodnost in ukrepajte že danes!", ki bo potekala v četrtek 4. junija bo med 10.00 in 13.00 uro. Iz prve roke boste izvedeli, kakšne prednosti podjetjem prinaša evropski projekt mentoriranja podjetjem, ki se znajdejo v težavah in lahko koristijo pomoč strokovnjakov, da v pravem trenutku sprejmejo čim bolj optimalne odločitve.

Arhiv: Sprejet je #PKP3. Kaj prinaša?

Državni zbor RS je v petek 29. maja pozno zvečer sprejel t.im. tretji protikoronski zakon, tj. ZAKON O INTERVENTNIH UKREPIH ZA OMILITEV IN ODPRAVO POSLEDIC EPIDEMIJE SARS-COV-2 (ZIUOOPE). Zakon je bil objavljen v Uradnem listu št. 80/2020 z dne 30. 5. 2020, ukrepi pa se uporabljajo od 1. junija 2020.