Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Podelitev certifikatov Strokovni vodja računovodskega servisa 2015

V okviru večernega dela 17. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev je ZRS 8. 10. 2015 podelila 21 certifikatov ZRS in tako so pridobili naziv "Strokovni vodja računovodskega servisa" od novembra 2014 dalje.

Arhiv: Zbor članov ZRS 2015 v besedi in sliki

88 članov se je 7. oktobra 2015 družilo in izobraževalo v Kongresnem centru Thermana Laško na osmem Zboru članov ZRS.

Arhiv: 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev v besedi in sliki

17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev je potekal 8. in 9. oktobra 2015 v Kongresnem centru Thermana Laško. Na tradicionalnem kongresu se je v kongresnem centru zbralo 212 udeležencev.

Arhiv: Znani naj računovodski servisi 2015

Zbornica računovodskih servisov (ZRS) je osmič podelila nagrade Naj računovodski servis.

Arhiv: 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev

Laško, 8. oktober 2015 - Med 8. in 9. oktobrom v Laškem poteka 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev v organizaciji Zbornice računovodskih servisov (ZRS), ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije. Na dogodku se srečuje slovenska računovodska stroka, tako računovodje iz računovodskih servisov kot zaposleni računovodje v podjetjih. Da ima dogodek posebno težo v strokovni javnosti, kaže visoka udeležba. Udeležence kongresa je nagovoril Marjan Mačkošek, predsednik Gospodarske zbornice Slovenija in Aleksander Štefanac, predsednik ZRS.

Arhiv: Pridobite podlago za napovedi dejavnosti

S sodelovanjem pri anketi GOSPODARSKA PRIČAKOVANJA 2015-2016 (Eurochambres) boste pridobili poročilo o pričakovanih trendih v slovenskem gospodarstvu, vaši dejavnosti in regiji.

Arhiv: Nova spletna storitev za zavarovane osebe - vpogled v moje podatke o izdatkih za zdravstvene storitve

ZZZS je 1. septembra 2015 uvedel novo spletno storitev, ki omogoča zavarovanim osebam na spletu vpogled v podatke o izdatkih za zdravstvene storitve, ki so bile osebi opravljene v breme obveznega in dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja.

Arhiv: Znani finalisti izbora Naj računovodski servis 2015

Strokovna komisija je 9. 9. 2015 izbrala finaliste izbora Naj računovodski servis 2015 v vseh treh kategorijah.