Zbornica računovodskih servisov

Nakup Zbornika prispevkov 21. Kongresa izvajalcev računovodskih storitev

Zbornica računovodskih servisov nudi možnost nakupa Zbornika na 106 straneh.

Aktivnosti FURS-a v zvezi z registrom dejanskih lastnikov

Glede na to, da v RDL še vedno ni vpisanih približno okoli 11.000 zavezancev, podjetja ponovno opozarjamo, da preverijo, ali so vpis v RDL izvedla in v kolikor niso, le-to čim prej storijo

Anketni vprašalnik »Vidiki organizacije dela v računovodskih servisih v Sloveniji in Avstriji«

Članica ZRS prosi, da izpolnite anketni vprašalnik za potrebe magistrskega dela

Članarina ZRS za leto 2020

Nov model obračunavanja in cenik članarine ZRS

Javno vabilo k opravljanju izpita za pridobitev strokovnega naziva certificirani knjigovodja (CK) in certificirani računovodja (CR)

Odbor za poenotenje računovodske poklicne skupine vabi vse knjigovodje in računovodje, vpisane v register računovodske poklicne skupine, k opravljanju izpita za pridobitev strokovnega naziva certificirani knjigovodja (CK) in certificirani računovodja (CR). Vabljeni tudi na priprave na izpit.

Prve sankcije zaradi neizvedenega vpisa v register dejanskih lastnikov

Vsem poslovnim subjektom, ki vpisa v poslovni imenik še niso izvedli, pa bi ga v skladu z Zakon o preprečevanju pranja denarja in financiranju terorizma morali, predlagamo, da le – to storijo čim prej. Vpis dejanskega lastnika v eRDL opravi zastopnik pravne osebe ali od njega pooblaščena oseba na spletni strani AJPES-a. Zastopnik mora imeti kvalificirano potrdilo za elektronski podpis, pooblaščena oseba pa tudi ustrezno pooblastilo ter kvalificirano potrdilo za elektronski podpis.

Štipenditorji lahko od 1. septembra oddajo podatke o štipendistih za leto 2019/2020

Rok za poročanje za šolsko oziroma študijsko leto 2019/2020 je 31. 12. 2019.

Zbiramo prednaročila za koledarje ZRS za leto 2020

Uporabnega koledarja bodo veseli vaši sodelavci, stranke ali partnerji.

Arhiv: Objavljen program 21. Kongresa izvajalcev računovodskih servisov

Rdeča nit "Prave informacije ob pravem času"
    10. in 11. oktober 2019, Kongresni center Thermana Laško

Anketa študenta: Prednosti zakonske ureditve davčnega svetovanja v Sloveniji

V sklopu magistrske naloge je izdelal spletni vprašalnik, ki vam bo vzel 2-3 minute vašega časa.

Arhivi