Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Zbor članov ZRS 2015 v besedi in sliki

88 članov se je 7. oktobra 2015 družilo in izobraževalo v Kongresnem centru Thermana Laško na osmem Zboru članov ZRS.

Arhiv: 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev v besedi in sliki

17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev je potekal 8. in 9. oktobra 2015 v Kongresnem centru Thermana Laško. Na tradicionalnem kongresu se je v kongresnem centru zbralo 212 udeležencev.

Arhiv: Znani naj računovodski servisi 2015

Zbornica računovodskih servisov (ZRS) je osmič podelila nagrade Naj računovodski servis.

Arhiv: 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev

Laško, 8. oktober 2015 - Med 8. in 9. oktobrom v Laškem poteka 17. Kongres izvajalcev računovodskih storitev v organizaciji Zbornice računovodskih servisov (ZRS), ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije. Na dogodku se srečuje slovenska računovodska stroka, tako računovodje iz računovodskih servisov kot zaposleni računovodje v podjetjih. Da ima dogodek posebno težo v strokovni javnosti, kaže visoka udeležba. Udeležence kongresa je nagovoril Marjan Mačkošek, predsednik Gospodarske zbornice Slovenija in Aleksander Štefanac, predsednik ZRS.

Arhiv: Pridobite podlago za napovedi dejavnosti

S sodelovanjem pri anketi GOSPODARSKA PRIČAKOVANJA 2015-2016 (Eurochambres) boste pridobili poročilo o pričakovanih trendih v slovenskem gospodarstvu, vaši dejavnosti in regiji.

Arhiv: Nova spletna storitev za zavarovane osebe - vpogled v moje podatke o izdatkih za zdravstvene storitve

ZZZS je 1. septembra 2015 uvedel novo spletno storitev, ki omogoča zavarovanim osebam na spletu vpogled v podatke o izdatkih za zdravstvene storitve, ki so bile osebi opravljene v breme obveznega in dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja.

Arhiv: Znani finalisti izbora Naj računovodski servis 2015

Strokovna komisija je 9. 9. 2015 izbrala finaliste izbora Naj računovodski servis 2015 v vseh treh kategorijah.

Arhiv: O davčnih blagajnah za zavezance

Posredujemo nekaj informacij o davčnih blagajnah, ki so na voljo na spletni strani FURS.

Arhiv: Zbiramo naročila za koledarje ZRS za leto 2016

Uporabnega koledarja bodo veseli vaši sodelavci, stranke ali partnerji. Pohitite z naročilom, lani so bili razprodani!