Zbornica računovodskih servisov

Arhiv: Uredba o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo

Na zadnji seji je Ekonomsko socialni svet obravnaval novo Uredbo o višini povračil stroškov v zvezi z delom in dohodkov, ki se ne vštevajo v davčno osnovo (Ur.l. RS, št. 142/04).

Arhiv: Gradivo z delavnice Davčni paket

Davek od dobička po novem

Arhiv: Podzakonski predpisi na podlagi nove davčne zakonodaje

Dopolnjen seznam podzakonskih predpisov, izdanih na podlagi "novih" davčnih zakonov v uradnih listih RS do 31.12.2004.

Arhiv: Štiridnevna delavnica: Davčni paket v Celju

Sklop štirih delavnic s področja nove davčne zakonodaje bo potekal v mesecu januarju v Celju.

Arhiv: Razpored ustnih zagovorov, 16.12.2004

Arhiv: Program seminarjev in delavnic Združenja računovodskih servisov - 2004

Najavljamo nov izobraževalni paket delavnic s področja davčne zakonodaje v mesecu decembru.

Arhiv: Štiridnevna delavnica: Davčni paket

Sklop štirih delavnic s področja nove davčne zakonodaje bo potekal v mesecu decembru.

Arhiv: Štiridnevna delavnica: Davčni paket

Združenje računovodskih servisov v mesecu novembru organizira štiridnevno delavnico "DAVČNI PAKET".

Arhivi